online randevu tedavi 端cretleri

Doktor Serkan Akarsu Kimdir?

29 Mayıs 1975 tarihinde Bursa’da doğdum. İlköğrenimi Bursa Dörtçelik İlkokulunda, orta ve lise öğrenimimi Bursa Anadolu Lisesinde tamamladım. 2000 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra bir süre Bursa’da özel polikliniklerde çalıştım.

2003 yılında askerlik görevimi tamamladım. 2004-2007 yılları arasında Bursa Özel Doruk Tıp Merkezinde Acil Hekimi olarak çalıştıktan sonra 2007 yılında uzmanlık eğitimine başladım.

2013 yılı Mayıs ayında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi AB Dalından uzmanlık eğitimimi tamamladıktan sonra Osmaniye Devlet Hastanesinde 2 yıl Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı olarak çalıştım. 2015 yılından itibaren İzmir’de sadece ameliyatsız varis tedavi yöntemlerini kullanarak, varis ve hemanjiom hastalarının tedavilerini gerçekleştirmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Updated: 9 Ocak 2019 — 16:51

24 Yorumlar

Yorum Yap
  1. Merhaba Serkan bey, ben öğretmenim bacaklarımda varis var özellikle sağ bacağımda toplar damar çok belirgin, nasıl bir tedavi önerirsiniz tesekkurler

    1. Geçmiş olsun Ali bey. Size kesinlikle ameliyatsız tedavi yöntemlerinden lazerli katater veya köpük tedavisini öneririm. Buyrun muayeneye gelin, drurumunuzu değerlendirelim. Randevu 0 232 421 11 01

  2. Merhabalar Serkan Bey, el ve kol damarlarım çok belirgin, özellikle sıcak havalardan dolayı meydana geliyor ve ağrılı oluyor. Bunun için de skleoterapi uygulanabilir mi? Sonuç alır alır mıyım?

    1. Merhabalar, kol damarlarınıza uygulama yapılmaz, el damarlarınıza yapılabilir. İşlem öncesinde venöz doppler ultrasound çektirmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir